Článek představuje subjektivní názory redaktora
Televize nova před více než 2 měsíci spustila vlastní webový portál TN.CZ , jenž má přinášet zprávy, lechtivý obsah, sport, magazín, blogy redaktorů a lidmi přidaný obsah.
Nova, alias predátor prohlížeče
Když byl první den spuštěn nový zpravodajský portál televize Nova, ani ve snu jsem neočekával, že bude ze strany televize tento web tak horlivě a opětovně vrývaný lidem do paměti všude, kde se jen skýtá více jak 500 tisíc diváků.
Sociální inženýrství Novy dorazilo i k nám a nezbylo nic jiného, než si celý portál se slastí projít, vyhledat myšlenky a cíle projektu TN.CZ , načež jsem především mohl nalézt chyby, které patrně nejsou jen problémem mého laptopu, ale i jiných.
Výsledkem mého poněkud dětinského výzkumu byly zajímavé informace, ba i drby doplněné nahotinkami. Ve většině komentářích byly reklamy na všelijaké weby, rychlé výdělky, levné půjčky, které nebyly ani oficiálně uznané.
TN.CZ v současnosti holými fakty
TN.CZ a diskuse pod články
Jak je vidět, televize Nova nevěnuje žádnou pozornost příspěvkům. Do diskuse si dle mého průzkumu píše kdekdo co chce a jak chce. Mezi více komentovanými příspěvky lze nalézt i opravdové perličky spamu a i komentáře, které jsou plnohodnotné. Díky malému zájmu odborné veřejnosti se televize patrně uchýlila do pozice mrtvého moderátora, kdy si nechává rýt do zahrádky, aby si veřejnost myslela, jak je to TN.CZ oblíbené, když má tolik čtenářů, kteří dokonce komentují obsah.
Popularity: 4% [?]



























